VALVE

Turvalisus

Targa kodu lahendused hõlmavad tavaliselt ka turvalisusega seotud süsteeme nagu valve, kaamerad, signalisatsioon ja visuaalsed teavitused. Näiteks võib koduomanik saada teavituse oma nutitelefoni kaudu, kui kodus toimub midagi kahtlast, nagu liikumine väljaspool määratud aega või ebaseaduslik sisenemine.

Mugavus

Läbi hooneautomaatika on võimalik kasutada valvestust näiteks valguse ja kütte väljalülitamiseks, kui kodust või kontorist lahkud, ilma et peaksid aega kulutama erinevate lülitite ja termostaatide kinni panemisega. Võimalik ka lisada läbipääsude lukustamine automaatselt, mida saad ka eemalt juhtida. 

Võta meiega ühendust

Kui sul tekkis küsimusi, siis helista meile

kontakt

Juhtimine

Läbi ComfortClicki visu saad juhtuda valvet ka eemal olles mugavalt, samas näed andurite seisu ja saad teavitusi, kui mõnes tsoonis on häire. Lisaks, on ka kodus olevate kaamerate toomine samasse keskkonda, et oleks kõik ühes kohas ja lihtsalt hallatav.

pexels, home automation, hooneautomaatika, tark kodu, kokkuhoid

Ajasääst

Läbi hooneautomaatika süsteemide säästad aega valvesüsteemidelt, tark visualiseerimine näitab kui on mõni aken või uks avatud, mis peab olema suletud ennem maja valvestamist.  

Keskkonnasõbralikkus

Valvestuse automatiseerimine aitab hoida kokku kütte ja energia kuludelt. Hoone valvestamise järel saavad kütmise ja valguse juhtimise seadmed käsu, tuled kustutada ning kütmispunkt kas madalamaks viia, kui lahkutakse kodust. Eriti tuleb see kasuks, kui on kasutusel elektriküte. 

roheline, Keskkonnasõbralikkus, tark kodu, smart home, automatiseerimine