Ettevõttest

Meile meeldib personaalne lähenemine

Meie ettevõte hindab kõrgelt personaalset lähenemist oma klientidega. Teeme tihedat koostööd klientidega, et mõista nende vajadusi, eesmärke ja eelarvet. Pakume individuaalseid hooneautomaatikalahendusi vastavalt iga kliendi konkreetsetele nõudmistele ja soovidele.

Meie meeskond on alati valmis kuulama ja nõustama kliente, et aidata neil teha teadlikke otsuseid hooneautomaatika osas ning saavutada parimad tulemused. Meie eesmärk on luua pikaajaline ja usaldusväärne suhe igale kliendile ning pakkuda parimat võimalikku teenindust.

01

Meeskond

Meie meeskond koosneb kogenud ja professionaalsetest hooneautomaatika ekspertidest. Meie tehnikud omavad laialdast kogemust hooneautomaatika süsteemide projekteerimisel, paigaldamisel, seadistamisel ja hooldamisel. Meie meeskonna liikmed on pühendunud klientide vajadustele ning omavad sügavat tehnilist oskusteavet, et pakkuda parimaid lahendusi hooneautomaatikas.

Võta ühendust

02

Kogemus

Meie ettevõtte kogemus hooneautomaatika valdkonnas on ulatuslik. Oleme teostanud mitmeid projekte erinevates hoonetes, sealhulgas eramud, korterid, muuseumid ja spordihooned. Meie lahendused hõlmavad erinevaid süsteeme, nagu kütte-, ventilatsiooni-, jahutus-, valgustus-, turvalisus- ja energiamonitoringusüsteemid. Oleme uhked, et oleme saavutanud tulemusi energiatõhususe, keskkonnasäästlikkuse ja mugavuse valdkonnas.

Tehtud tööd

03

Kvaliteet ja ohutus

Kvaliteet ja ohutus on meie ettevõtte jaoks esmatähtsad. Rakendame rangelt kvaliteedikontrolli protsesse ja tagame, et meie töö vastab kõrgetele standarditele. Oleme sertifitseeritud KNX Association’i poolt väljastatud sertifikaadiga. Meie meeskond järgib alati ohutusnõudeid ja -protseduure, et tagada nii töötajate kui ka klientide turvalisuse.

Vaata veel

Lahendused
PROJEKTEERIMINE
koostöö